Felhívások Szabadidő

Citerások, figyelem!

CiteratalálkozótA Csemadok Dunaszerdahelyi Területi Választmánya a Szlovákiai Magyar Művelődési Intézettel, a Csemadok Érsekújvári Területi Választmányával és a Csemadok Érsekújvári Alapszervezetével karöltve 2023. október 21-én, szombaton megrendezi a XXIV. Országos Citeratalálkozót.

A találkozó időpontja: 2023. október 21., szombat

Helyszíne: Érsekújvár, Csemadok Ház

A kezdés időpontjáról és a részletes programról a későbbiekben még mindenkit tájékoztatni fogunk.

A jelentkezés határideje: 2023. október 6. (péntek)

Elektronikus jelentkezési lap:   Kattints!

Kérjük, a jelentkezés határidejét tartsák be, hogy a találkozó szervezési ütemrendjét és programját időben pontosítani tudjuk.
Jelentkezése esetén kérjük, hogy az elektronikus jelentkezési lapon „A zenekar, szólista rövid jellemzése” rovatot a lehető legaprólékosabban töltse ki, mert nemcsak a konferanszié anyaga lesz, hanem alapja lesz a honlapunkra felkerülő adatbázisnak is.

Bővebb információt Balogh Lászlónál a 0908 701 347 mobilszámon, vagy a 76balogh@gmail.com e-mail címen kaphat.

A tavalyi Citeratalálkozót a Magyar Interaktív Televízió oldalán lehet megnézni:

XXIII. Országos Citeratalálkozó – Pengető Citerazenekar – Párkány