Felhívások Hazai hírek

Rómeó és Júlia Komáromban – a GIMISZ Diákszínpad bemutatója

A 30 éves komáromi GIMISZ Diákszínpad 2023. december 5-én 19:00 órai kezdettel bemutatja a William Shakespeare műve nyomán készült RÓMEÓ ÉS JÚLIA című musicalt. Minden érdeklődőt szeretettel várnak az Egressy Béni Városi Művelődési Központba.

GIMISZ Diákszínpad

A történet Verona városában játszódik, ahol a két módos család élt, a Montague-k és a Capuletek, akik, bár már maguk sem tudják, miért, de régi ellenségek voltak. Júlia tizennegyedik születésnapján bált rendeznek a Capulet-házban, amire meghívott barátaival titokban elmegy az ifjú Montague Rómeó is. Az estélyen találkozik Júliával, Capulet úr lányával, és azonnal beleszeret. Így kezdődik a két fiatal szerelmes tragikus története…

Koreográfus: Petra Pavlovičová
Zenei vezető, korrepetitor: Pálinkás Andrássy Zsuzsanna
Rendező, dramaturg: Bajkai Csengel Mónika
Belépődíj: 5,- eur