Hazai hírek Oktatás

Február 14-én nyílt nap lesz a Selye János Egyetemen

Selye János

A komáromi Selye János Egyetem idén is tart nyílt napot az érdeklődők számára, a program 2020. február 14-én a délelőtt órákban kezdődik és délutánig tart.
Az egyetem tájékoztatása szerint számos tájékoztató előadás, közel húsz interaktív stand, rengeteg tárgynyeremény vár a résztvevőkre. Érdeklődni lehet a tanároktól és diákoktól is, például a kollégiumokról, az ösztöndíjakról, a jelentkezés menetéről.

A délutáni órákban kisebb csoportokban meg lehet nézni a sportközpontot, a könyvtárt, a kollégiumokat és a tantermeket is. A diákok számára az igazolásokat a tanulmányi osztály munkatársai déltől osztják ki.

Az egyetem Komáromban, a Vár utca 2. szám alatt várja az érdeklődőket. (k)

GALÉRIÁK

Nyílt nap 2019
Nyílt nap 2018
Nyílt Nap 2017 – Megnyitó és előadások
Nyílt Nap 2017 – Matematika és Informatika Tanszék standja és a Selye János: A stressz eredete és alapjai című kiállítás
Nyílt Nap 2017 – Standok