Ének/Zene Tanuljunk

Ének-zene – negyedikeseknek

A BabyRose Program célja, hogy segítse a zenei nevelés megvalósítását családi környezetben és minél több szülőt, nagyszülőt bátorítson rendszeres éneklésre.

Kezdőlap

A BabyRose Program célja

A BabyRose Program célja, hogy olyan zenei élményt nyújtson a babát váró és kisgyermekes családoknak, amely segíti a várandósság kiegyensúlyozott megélését és a családon belüli zenei nevelés megvalósítását. Az ingyenesen hozzáférhető, folyamatosan bővülő zenei anyagokon keresztül a szülőknek és a nagyszülőknek is lehetőséget biztosítunk arra, hogy új dalokat tanuljanak, felelevenítsék gyermekkoruk kedves dallamait, s ezáltal boldog pillanatokat szerezzenek a család legkisebb tagjának. A mondókák, ölbeli játékok, énekek és a nagyvilág legszebb altatódalai hozzájárulnak ahhoz, hogy még szorosabb érzelmi kapcsolat alakuljon ki felnőtt és gyermek között. Ezek az ismeretek színesítik, gazdagítják a családi élet mindennapjait és hozzájárulnak a baba fejlődéséhez.