Egyéb kategória Szabadidő

Az internet olyan, mint a pocsolya

Shona Innes/Varró Dani szövegét Agócs Írisz rajzaival láthatjuk.

Mesélő: Horváth Genovéva

Mesélő: Horváth Genovéva www.facebook.com/GenovevArtMusic
Nehéz élethelyzetekkel nemcsak a felnőttek, hanem a gyerekek is küzdenek nap mint nap. És bár a problémák hétköznapiak, a megoldások hogyanja már korántsem olyan egyszerű. SHONA INNES, ausztrál klinikai és törvényszéki pszichológus maga is hosszú évek óta segít bajba jutott gyerekeknek, hogy feldolgozhassák traumáikat. KönyvTÁRS-sorozatában közérthetően, a legfiatalabbak nyelvén jár körül egy-egy fontos témát, mint a barátság, az élet elmúlása, a játszótéri helyzetek vagy az internet használata. AGÓCS ÍRISZ képei szívmelengetőek és elgondolkodtatóak. VARRÓ DÁNIEL verselése pedig mesterien könnyed és humoros.
Ha ott egy megbízható illető,
kihúz, ha kell, a pácból minket ő,és vigyáz rá, hogy el ne kóricáljunk,
gyanús lényekkel nehogy szóba álljunk,

úgy roppant mulatságos micsoda
az internetnek hívott pocsolya.

%d bloggers like this: