Felhívások Hazai hírek

Rögtön az iskolanyitás után lehet kérni a Bethlen-támogatást – GYŰJTŐHELYEK

A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetségének közleménye szerint a Bethlen-támogatás kérvényezéséhez szükséges adatlapokat az iskolák június 1-jei megnyitása után azonnal a gyűjtőhelyekre szállítják.
A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. Szülőföldön magyarul támogatásának igénylését a 2019/2020-as tanévre a járvány miatt 2020. október 30-ig meghosszabbították – ez a postára adás utolsó dátuma.
A pedagógusszövetség tájékoztatta a pályázókat, hogy csak az SZMPSZ által kinyomtatott, gyűjtőhelyeken átvett és kitöltött adatlapokat fogadja el, a kötelező mellékletekkel együtt.

Ahol nincs begyűjtés, csak az adatlapok kiadása, ott egyénileg postázni kell a kitöltött nyomtatványokat a megadott komáromi címre” – közölte honlapunkkal Fekete Irén, a pedagógusszövetség elnöke.

A cím: Felvidéki Magyar Pedagógusok Háza, Kúpeľná 6, 945 01 Komárno

gyujtohelyek-2020

Szülőföldön magyarul - változások a támogatási programban