Egyéb kategória

Távozott az oktatási minisztériumból Prékop Mária

Az oktatásügyi minisztérium kisebbségi főosztályának vezetője, Prékop Mária a Facebook-oldalán jelentette be a hírt.

Azt írta, május 4-vel közös megegyezéssel szerződést bontottak az oktatási minisztériummal.
„Nagyon örülök, hogy az elmúlt szűk négy évben együtt dolgozhattam Veletek, pedagógusokkal, iskolavezetőkkel, szülőkkel, a történelmi egyházak és a civil szervezetek képviselőivel, oktatáskutatókkal és oktatásügyi szakértőkkel, a szlovákiai 12 „kisebb kisebbség” képviselőivel, a sajtóval, közhivatalnokokkal és politikusokkal – egyáltalán mindenkivel, aki a közoktatás iránt csak egy kicsit is érdeklődik… Soha ne mondd, hogy soha – de egyelőre elválik az én és a minisztérium útja.
Eddig a rövid változat – most pedig jöjjön a hosszabb azoknak, akiket érdekel egy közszolga – hiszen az állami hivatalnok az – számvetése” – írta Prékop Mária.

További részletek a Facebook-bejegyzésben.

%d bloggers like this: