Már csak pár napig lehet szavazni!!!
Felhívások Hazai hírek

Már csak pár napig lehet szavazni!!!

Július 27-ig adhatják le szavazataikat arra az iskolára, amelyik tanulóinak egész évre biztosítani szeretnék az ingyen zöldséget és gyümölcsöt!

A friss és kiegyensúlyozott étrend roppant fontos a gyermek fejlődése szempontjából – és a tanulási képességein, annak sikerességén is nyomot hagy.

A tavaly nagy sikert aratott Friss fejecskék (Čerstvé hlavičky) akciót idén is megismétli a Kaufland üzletlánc.

189 alapiskola jelentkezett a projektbe, közülük kerül ki a győztes iskola, amelynek növendékei a 2020/2021-es tanévben naponta friss zöldséget vagy gyümölcsöt kapnak. Fejenként 20 dkg-os csomagban…

A Kaufland oldalán a pénztárblokk regisztrációja után adható le a szavazat a támogatni kívánt iskola kiválasztásával.