Hazai hírek

Felújították a középiskola uszodáját

uszodáját
(Fotó: Vidékfejlesztési Szakközépiskola, Facebook)

Nagyszombat megyében több iskolában sikerült befejezni a tanév kezdetére a felújítási munkákat.

Dunaszerdahelyen a magyar Vidékfejlesztési Szakközépiskola uszodáját újították fel, a munkát 360 ezer euróval támogatta Nagyszombat megye. Az uszodát 1993-ban adták át, a felújítás tavaly decemberben kezdődött. Emellett a dunaszerdahelyi Vámbéry Ármin Gimnáziumban liftet építettek, a költségek elérték a 84 ezer eurót.
Galántán a közös épületben működő magyar és szlovák gimnázium tetőszerkezetét újították fel 84 ezer euróból, a galántai kereskedelmi szakközépiskola is hasonló felújításon esett át, itt a költségek elérték a 79 ezer eurót – tájékoztatott a megye sajtóosztálya. (l)

%d bloggers like this: