Egyéb kategória

Tájékoztató füzet a baba mozgásfejlődéséről

Dévény Anna Alapítvány Tájékoztató Füzetet adott ki – szakszerű, de közérthető tájékoztatás a csecsemők mozgásfejlődéséről.

A kiadvány magyarázatokkal és ábrákkal mutatja be, hogy mely életkorban milyen mozgásformák tekinthetők megfelelőnek és melyek lehetnek azok a gyanújelek, amelyek észlelésekor érdemes szakember véleményét kérni.

A kiadvány nem pótolja a szakorvosi vizsgálatot. A közölt tartalom mindössze általános tájékoztatás, nem használható egészségi problémák, betegségek diagnosztizálására vagy gyógyítására. Az adatok és információk, tanácsok felhasználása a felhasználó felelősségére történik. Kérjük, hogy egyes döntéseinek a meghozatala előtt szükség szerint kérjen közvetlen felvilágosítást az adott témában jártas szakembertől, annak érdekében, hogy az esetleges félreértések elkerülhetők legyenek.

A következő linken bárki számára ingyenesen elérhető a füzet:

content/taj_fuzet/taj_fuzet_0.jpg
content/taj_fuzet/taj_fuzet_1.jpg
content/taj_fuzet/taj_fuzet_2.jpg
content/taj_fuzet/taj_fuzet_2a.jpg
content/taj_fuzet/taj_fuzet_3.jpg
content/taj_fuzet/taj_fuzet_4.jpg
content/taj_fuzet/taj_fuzet_5.jpg
content/taj_fuzet/taj_fuzet_6.jpg
content/taj_fuzet/taj_fuzet_7.jpg
content/taj_fuzet/taj_fuzet_8.jpg
content/taj_fuzet/taj_fuzet_9.jpg
content/taj_fuzet/taj_fuzet_10.jpg
content/taj_fuzet/taj_fuzet_11.jpg