Egyéb kategória

A dunaszerdahelyi iskolákban is sorra jelenik meg a koronavírus

A dunaszerdahelyi Szabó Gyula Alapiskola igazgatója, Nagy Árpád az iskola weboldalán ma arról tájékoztatott, hogy már ebben az intézményben is megjelent a koronavírus.

“Tudatni szeretném Önökkel, hogy sajnos iskolánkban is megjelent a koronavírus (egy 8. osztályos diáknak lett pozitív az eredménye), ezért az érvényes rendeletek értelmében a 8.a és a 8.b osztályokban a tanítás előreláthatólag a jövő héten szünetel” – közölte az igazgató.
Az iskolában minden érintettet letesztelnek, az említett osztályokban pedig a tanítás távoktatás formájában folytatódik.

A dunaszerdahelyi Vámbéry Ármin Alapiskolában is megjelent a koronavírus

Sajnos iskolánkban is megjelent diákjaink körében a koronavírus. 1 ötödikes tanulónknál lett pozitív eredmény. Emiatt a járási közegészségügyi hivatal utasítására az 5.B osztályunkban és 16 pedagógus esetében a tanítás szünetel október 14-ig (mivel az utolsó kontaktus 4-én volt). Minden érintettet fognak tesztelni, ezt úgyszintén a közegészségügyi hivatal koordinálja. Az 5.B-ben távoktatás lesz az elkövetkező napokban.
%d bloggers like this: