Egyéb kategória Technológia

Nem minden véd, amit a kereskedelem ránk tukmál

maszkok pajzsok
A sima pajzs ami nem védi sem a viselőjét sem a többieket és az átlátszó, akár FFP minősítésű szűrővel ellátott átlátszó arcmaszk egymás mellett. Gondollkodjanak el…

Az utóbbi hetekben egyre elszaporodtak az olyan „védőeszközök”, amelyeknek a valódi védelemhez semmi közük sincs. Az iskolákban a tanárokat is sok helyen felszerelték átlátszó arcpajzsokkal. Ezek megfelelnek az olyan helyeken, ahol a szájba, orrba kerülő, esetleg fröcsögő nyáltól vagy vértől kell megóvniuk a viselőjét, de a vírusok ellen semmi védelmet nem biztosítanak. Sem a viselőjének, sem a mellette álló egyéneknek. Vannak ugyan olyan átlátszó maszkok, amik biztosítják a vírusok kiszűrését, de azok zártak, nem simán az arc elé helyezett műanyag fóliából állnak.

Figyeljünk oda, és főleg GONDOLKODJUNK, mielőtt drága pénzen beszerzünk valamit, ami nem véd!

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/551729-tlmocnici-dostali-nove-ochranne-masky/

www.theclearmask.com
www.theclearmask.com
%d bloggers like this: