Egyéb kategória Technológia

Nem minden véd, amit a kereskedelem ránk tukmál

Nem minden véd, amit a kereskedelem ránk tukmál
A sima pajzs ami nem védi sem a viselőjét sem a többieket és az átlátszó, akár FFP minősítésű szűrővel ellátott átlátszó arcmaszk egymás mellett. Gondollkodjanak el…

Az utóbbi hetekben egyre elszaporodtak az olyan „védőeszközök”, amelyeknek a valódi védelemhez semmi közük sincs. Az iskolákban a tanárokat is sok helyen felszerelték átlátszó arcpajzsokkal. Ezek megfelelnek az olyan helyeken, ahol a szájba, orrba kerülő, esetleg fröcsögő nyáltól vagy vértől kell megóvniuk a viselőjét, de a vírusok ellen semmi védelmet nem biztosítanak. Sem a viselőjének, sem a mellette álló egyéneknek. Vannak ugyan olyan átlátszó maszkok, amik biztosítják a vírusok kiszűrését, de azok zártak, nem simán az arc elé helyezett műanyag fóliából állnak.

Figyeljünk oda, és főleg GONDOLKODJUNK, mielőtt drága pénzen beszerzünk valamit, ami nem véd!

Nem minden véd, amit a kereskedelem ránk tukmál

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/551729-tlmocnici-dostali-nove-ochranne-masky/

www.theclearmask.com
www.theclearmask.com