Hazai hírek Oktatás

Hétfőtől a hátrányos helyzetűek kiscsoportokban tanulhatnak az alap- és középiskolákban

November 16-tól, hétfőtől a szociálisan hátrányos helyzetű tanulók kiscsoportokban tanulhatnak az alap- és középiskolákban, ha a körülmények nem teszik lehetővé a távoktatáshoz való hozzáférést. Ez az oktatási, tudományos, kutatási és sportminiszter, Branislav Gröhling (SaS) jelentette be és tette közzé a minisztérium honlapján. Az Oktatási, Tudományos, Kutatási és Sportminisztérium egyúttal újraindítja az iskolai oktatást és az étkeztetést a speciális középiskolákban, szakiskolákban és készségfejlesztő iskolákban.

Rozhodnutie ministra z 12. 11. 2020 s účinnosťou od 16. 11. 2020