Felhívások Oktatás

Nagykaposon nem nyitnak ki még az iskolák

Nagykapos város válságstábja a kedvezőtlenül alakuló egészségügyi helyzetre és az új típusú koronavírusnak a város területén történő terjedése miatt, a regionális közegészségügyi hivatal ajánlása értelmében, valamint a helyi oktatási intézmények igazgatónőivel való egyeztetés után úgy határozott, hogy a bölcsőde és az oktatási intézmények megnyitását 2021. 2. 15-re halasztja.

2021. február 1-től a nagykaposi Erdélyi János Alapiskola valamennyi tanulója számára tovább folytatódik a távoktatás. Azok a tanulók, akik nem rendelkeznek internetes hozzáféréssel, az eddigiekhez hasonló módon kapják majd a tananyagot, munkalapokat. Akik valamilyen okból kifolyólag az online oktatásba nem tudnak bekapcsolódni, azok elektronikus formában kapják / küldik vissza a tananyagot.

%d bloggers like this: