Hazai hírek

Hétfőtől itt a COVID SPORT SEMAFOR

Ivan Husár sportért felelős államtitkár az elmúlt hónapokban számos megbeszélést és találkozót folytatott az Orvosi Konziliummal, a Közegészségügyi Hivatal képviselőivel, miniszterekkel és a kormány tagjaival. Törekvéseinek célja az volt, hogy a sport területén további enyhítéseket érjen el a járványügyi intézkedések terén. Úgy tűnik sikerrel járt, mivel  hétfőtől elvileg működésbe lép a COVID Sport Szemafor a covidsport.sk címen. Ne várjanak tőle túl sokat. Egyszerűen ez csak egy weboldal, amelyet egy frissiben létrehozott társaság összerakott, és ahol az egyes sportágak művelői számára az látható, hogy melyik járásban épp mit szabad csinálniuk.

covidsportcovidsport

Hozzászólás

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

%d bloggers like this: