Közösség Szabadidő

Jézus Krisztus Szupersztár – A Tsízió Diákszínpad, Pered

Jézus Krisztus Szupersztár – A Tsízió Diákszínpad előadása 2019. május 19., Pered

A nagy sikerű Hair musical után a galántai Kodály Zoltán Gimnázium Tsízió csapata ismét egy nagyot mert álmodni. Talán még nagyobbat, mint tavaly. A musicalvilág legnagyobb géniuszának, Andrew Lloyd Webbernek örökérvényű klasszikusát, a Jézus Krisztus Szupersztárt álmodták színpadra. Igaz, az álom kicsit tsíziósra sikeredett. Kicsit modernebb, dinamikusabb, mint az alapmű, de fiatalos művünk reméljük, nemcsak a fiatalokat szólítja meg, hanem valamennyi korosztályt. Bár újszerűnek és formabontónak terveztük előadásunkat, de mindenképp szerettük volna a klasszikus értékeket megőrizni. Meleg szívvel ajánljuk mindenkinek!

%d bloggers like this: