Hazai hírek

Az összes alapiskolai sportpályát felújítják Komáromban

(Fotó: FB - Keszegh Béla)
(Fotó: FB – Keszegh Béla)

Valamennyi önkormányzati fenntartású alapiskola sportpályája megújul – jelentette be Keszegh Béla, Komárom polgármestere.

Bejegyzése szerint a sportpályák felújítása összesen 400 ezer euróból valósul meg, az önkormányzat jelentős anyagi hozzájárulása mellett a szülők 2 százalékos adófelajánlásait is felhasználják, továbbá szponzori adományokat és más külső forrásokat.

Keszegh Béla „a legnagyobb durranásnak” az Eötvös utcai iskola új atlétikai és műfüves pályáját nevezte, melyet a magyar kormány támogatásából valósítanak meg. Ezután atlétikai versenyek is lehetnek a Komáromi járásban.

Hozzászólás

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

%d bloggers like this: