Egyéb kategória

Hogyan lehet a kisebbségi jogokat elmagyarázni?

kisebbségi jogokat
Bukovszky László

Hogyan lehet a kisebbségi jogokat egyszerűbben elmagyarázni?🧐
Évek óta próbálom elmagyarázni a hatóságoknak, hogy a kisebbségi nyelvtörvény milyen kötelezettségeket és lehetőségeket kínál számukra. A találkozók után még mindig azt a reakciót kapom, hogy mennyi lehetőségünk van, és mégsem használjuk ki őket.🤷♂️
Szintén emiatt, de a legutóbbi nyelvi jelentés eredményei alapján is készítettük ezeket az anyagokat, amelyeket szétosztunk az önkormányzatoknak, hogy jól látható helyen helyezzék el őket, és népszerűsítsék a kisebbségi jogokat.
A szlovák nyelvű változat mellett magyar, ruszin és ukrán nyelvű anyagokat is készítettünk.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab
%d bloggers like this: