Felhívások Közösség Oktatás

Minden elsőévest vár a Selye János Egyetem Gólyatábora!

Az elsősöknek a Hallgatói Önkormányzat (HÖK) szervezésében valósul meg első és egyetemi éveik egyik legmeghatározóbb eseménye, a Gilice Gólyatábor. A rendezvény az elsőéves hallgatók (gólyák) beilleszkedését segíti az egyetemi környezetbe, ezen kívül pedig elsősorban szórakoztató módon segíti a leendő évfolyamtársak megismerését.

A Gólyatábor fő célja az ismerkedés, a barátszerzés. A Gilice négy napja alatt az elsőévesek meglátogatják Komárom nevezetes helyeit, részt vesznek az ünnepélyes tanévnyitón, emellett rengeteg információt kapnak az egyetemről, az egyetemi élet legapróbb részleteiről, melyeket felhasználva könnyen vehetik azokat az akadályokat, amelyek minden egyetemistát érintenek.

A Gilicében tehát rengeteg élmény, új kapcsolatok és új információk várnak az elsősökre.

gólyatábor

De mi az, ami konkrétan történik? Rengeteg csapatjáték, móka és kacagás, fejtágítás, szórakoztató feladatok, de elsősorban: egyetemista éveik első és egyik legnagyobb bulija úgy, hogy még el sem kezdődött a szemeszter.

A gólyatáborra 2021. augusztus 31-ig lehet jelentkezni az www.golyatabor.sk weboldalon.

A gólyatábor időpontja:
2021. szeptember 16-19.

További részletek a www.golyatabor.sk honlapon! A jó hangulat és a feledhetetlen emlékek garantáltak!

%d bloggers like this: