Egyéb kategória

Kézikönyv a gyermekek óvodai neveléséhez

A gyermekek óvodai óvodai nevelésbe történő felvételekor, nem döntő, hogy a hogy az óvoda jogi személy-e vagy jogalanyiság nélküli. Ez a kézikönyv vonatkozik az óvodával rendelkező általános iskolára is [(a törvény 27. § (4) bekezdése alapján 245/2008 sz. sz. törvény az oktatásról és képzésről (oktatási törvény), valamint egyes törvények módosításáról és kiegészítéséről (a továbbiakban: „az iskolatörvény”)] a következő iskolákba járó gyermekek tekintetében az óvodai nevelés, valamint a kombinált iskola, amelynek szervezeti eleme az óvoda [(az oktatásügyi államigazgatásról és az iskolai önkormányzatról szóló 596/2003. sz. törvény 20. szakasza alapján) és egyes módosított jogi aktusok módosításáról és kiegészítéséről… (a 2021. október 6-tól hatályos jogállás szerint feldolgozva)

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download