Szlovák nyelv Tanuljunk

Szlovák, mint idegen nyelv – E-SLOVAK

Ebben a sorozatban szeretnénk bemutatni azokat az ingyenes oktatási webportálokat, kiadványokat és tankönyveket, amelyek segítségével a szlovák nyelv egyénileg is megtanulható.

E-SLOVAK

Az E-slovak a szlovák nyelv egy ingyenes angol nyelvű e-learning kurzusa. A portál korrepetált órákat és önálló tanulásra alkalmas, korrepetálás nélküli kurzusokat kínál. A kurzusok a Krížom-krážom – Slovenčina A1 című tankönyvnek felelnek meg. A tanfolyam az alapvető kifejezéseket, szókincset, nyelvtant, és főleg a mindennapi élethez kapcsolódó témákat tartalmazza. A portálon a szlovák nyelvtanulás megkezdéséhez regisztráció szükséges. A tanfolyam előfeltétele az angol nyelv alapszintű ismerete (A2). A tanfolyam sikeres elvégzése és a vizsga letétele után a hallgató tanúsítványt is igényelhet.

Az E-slovak portált a Studia Academica Slovaca szlovák mint idegen nyelv központja készítette, amely a pozsonyi Comenius Egyetem Bölcsészettudományi Karának egyik szakosodott részlege.

További információ a tanfolyamról.

E-SLOVAK
E-SLOVAK
%d bloggers like this: