Kitekintő Konferencia

Okos Doboz webinárium

OkosDobozAz Okos Doboz egy tankönyv független digitális taneszköz mely elsősorban a 6-14 éves korosztályba tartozó gyerekek kognitív, gondolkodási képességeit és kreativitását fejleszti szórakoztatva, játékos eszközökkel, interaktív módszerekkel, élményszerűen. 2021 őszétől a digitális platform több mint ötszáz új, multimédiás feladattal bővült, amelyeket a határon túli magyar pedagógus szervezetek bevonásával terveztek meg a kiválasztott pedagógusok.
Az Okos Doboz kft. a szlovákiai magyar iskolák pedagógusai számára online webináriumot szervez 2022. február 17-én 15.00 órai kezdettel zoom meeting formájában.
A webináriumon a részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
Az érdeklődőket kérjük, részvételi szándékukat a fenti linken regisztrálva jelezzék.
A kapcsolódáshoz szükséges linket a regisztrációban megadott e-mail címre a meeting előtti napon küldjük.
A webinárium programja bővebben a SZMPSZ honlapján:
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [106.55 KB]

%d bloggers like this: