Oktatás

SchoolToGo – Vidd magaddal az iskolát

schooltogo
schooltogo.online

Az Ukrajnában zajló háború elvette a gyerekektől a biztonságérzetet, a barátokkal töltött pillanatokat és a normális tanulás lehetőségét is. Ahelyett, hogy iskolai osztálytermekben ülnének, sokan közülük menekültként egy idegen országban találták magukat. Nekik segít a SchoolToGo projekt.

schooltogoPersze a gyerekeknek mindezek ellenére tanulniuk kéne, bármilyen is a helyzet. Ebből a kétségbeejtő helyzetből jött az ötlet, hogy az ukrán gyerekeknek egy olyan online iskola projektet készítsenek amihez bármikor és bármelyik országból csatlakozhatnak, ahol éppen tartózkodnak. Az online oktatás ráadásul az ukrán tanmenetet követi, nem kényszerül a gyermek más ország tananyagához alkalmazkodni.

 

https://schooltogo.online/

 

 

 

%d bloggers like this: