Felhívások Közösség

Vidám iskolai alapozás

Vidám iskolai alapozás
Vidám iskolai alapozás a Duna utcán

A pozsonyi Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium “Vidám iskolai alapozás” címmel iskolai előkészítő foglalkozásokat szervez a nyáron azok számára, akik kíváncsiak arra, hogy milyen egy menő suli, ahová boldogan járnak a gyerekek? A szülők és a gyerekek vidám, játékos iskola-előkészítő foglalkozásokon ismerkedhetnek meg az iskolával.

A felhívás szerint:

Ha Szüleid a Duna utcai iskola mellett döntöttek, és szeptembertől a Pozsony szívében lévő magyar sziget elsős kisdiákja leszel, akkor júniusban hetente egyszer várunk, hogy megismerkedj intézményünkkel, találkozz jövendő osztálytársaiddal, emellett megalapozd a tudásodat, és magabiztosan léphess az első osztályába.

A foglalkozások szerdánként zajlanak, időpontjai: június 8., június 15., június 22., június 29.

A foglalkozások időtartama: 15.30-16.30

A részvétel előzetes jelentkezéshez kötött, jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet: katarina.kovacsova@mtag.sk, +421 915 433 374

%d bloggers like this: