Egyéb kategória

Nyári filmakadémia általános- és középiskolásoknak

Nyári filmakadémia általános- és középiskolásoknakÁltalános- és középiskolásoknak szervez nyári filmakadémiát a Story Lab Dunaszerdahelyen.

Az eseményen a résztvevők egy maguk által megálmodott történetet filmesítenek meg, melynek köszönhetően kipróbálhatják magukat íróként, rendezőként, operatőrként, de akár színészként is. A napközis tábort a Story Lab oktatói vezetik, így Kocsányi András (forgatókönyvíró), Ollári Krisztián (operatőr) és Podradská Lea (filmrendező) segítik a kisebbeket életük első kisfilmjének elkészítésében.

A Filmakadémia a 9-13 éveseknek augusztus 1-5., míg az idősebb generációnak  július 11-20. között kerül megrendezésre. A jelentkezéseket a storylab24@gmail.com címre várják.

Az esemény részleteiről és a szervezőkről a storylab.info oldalon tájékozódhatnak az érdeklődők.