Hazai hírek

XXVII. KOMÁROMI PEDAGÓGIAI NAPOK

2023. február 13-17. között rendezi meg a Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége Komáromi Területi Választmánya, az SZMPSZ Komáromi Regionális Pedagógiai Központja a XXVII. KOMÁROMI PEDAGÓGIAI NAPOK „Nyitott szemmel” című szakmai rendezvénysorozatát.

KOMÁROMI PEDAGÓGIAI NAPOK

Ha netán azt kérdik: miért csak most, és nem előre számoltunk be a lehetőségről, annak az az oka, hogy a Pedagógusszövetség simán elfelejt értesítést küldeni a rendezvényeiről. Ez azóta tart, amióta egyik vezetőjük megjegyzésére, miszerint  meg kéne már írni, hogy a templomi tanévnyitók nagyon nem passzolnak össze a tudományosságot terjeszteni hivatott oktatásssal, s mi megírtuk, láthatóan öriharit fogadtak. Fő, hogy „Nyitott szemmel” viszonyulnak legalább néhány szakmai kérdéshez.

Szóval a programot megtalálják ITT.