Felhívások Kitekintő

4 hét az USA-ban középiskolásoknak

Az Egyesült Államok pozsonyi nagykövetsége pályázatot hirdet középiskolások számára a 2024-es Benjamin Franklin „nyári egyetemre”, transzatlanti ösztöndíjprogramra; azaz a Benjamin Franklin Transatlantic Fellows Summer Institute ösztöndíj programra, amelyre a tervek szerint 2024. június 22. és július 20. között kerül sor.

A négyhetes program olyan amerikai külpolitikai prioritásokkal foglalkozik, mint a fiatalok szerepvállalása, a demokrácia és a civil társadalom fejlesztése, valamint a gazdasági jólét. A programnak a Purdue Egyetem ad otthont az Indiana állambeli West Lafayette-ben.

Az összes költséget az Egyesült Államok kormánya fedezi, beleértve az országon belüli és nemzetközi utazást, az útlevél költségeit, az utazási hozzájárulást és a biztosítást.

A jelentkezési határidő 2024. február 5., ezen a linken érhető el: https://bitly.ws/38DWI
Kapcsolódó: