Hazai hírek

Oktatásügyi hírlevél 2024/1

Az oktatásügyi minisztérium hírleveléből:

oktatásügyi

 

Az „Egészség és biztonság az iskolákban 2023” fejlesztési projekt keretében 9 iskolát támogattak összesen 25 949 EUR összeggel. A fókuszban az iskolai egészség és biztonság javítását elősegítő tevékenységek állnak. A projekt keretében a támogatás kiemelt területei a tanulók fizikai és mentális egészségének védelme, az iskolai pszichoszociális légkör javítása, az egészséges életmód, a káros hatások kiküszöbölése, valamint az iskolai egészségmegőrzés és a tanulók kockázatos viselkedésének megelőzése.


A hírlevél II. évfolyamának 1.  száma:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

https://www.minedu.sk/newsletter-novinky-zo-skolstva/