Felhívások Hazai hírek

Ha szombat, akkor majolika

Modorban (Modra) a majolikaüzemben szombatonként alkotóműhelyek és műhelylátogatások várják az érdeklődőket.

„Minden szombaton nyitva tartjuk műhelyeink ajtaját. Délelőtt 10 és 16 óra között végigvezetjük a gyártási folyamaton (indulás teljes óránként), és lehetőség nyílik saját kerámiák festésére, illetve nyers agyagból való alkotásra – formába nyomással vagy szabad kézzel formázva.”

Fotó: Lucia Mandincová

👀 Üzemlátogatás: minden teljes órán, utolsó belépés 15:00-kor, belépő 6/4 (gyerekek, diákok, nyugdíjasok).

🎨 Alkotóműhelyek: nagy választékot kínálunk kész kerámiáinkból 20,-/18,- (gyerek, diák, nyugdíjas) eurós áron. Lehetőség van a nyers mázra történő hagyományos festés kipróbálására – kiégetés után házhoz szállítjuk alkotásaitokat!

👀 Megtekinthető Juraj Hanulíknak, a népművészet mesterének kiállítása 50 éve a mesterségben címmel.

📌 A látogatók számára megnyitjük cégünk bemutató boltját.

📌 Részletes információkkal kövessétek az eseményeket fb-unkon vagy weboldalunkon.

Nagyobb csoportok számára ajánlott előre időpontot foglalni.

A Szlovák Népi Majolika telephelyét itt találja: https://www.majolika.sk/ako-nas-najst/