Szabadidő

Vakációs rejtvényfüzetek

Az én vakációs rejtvényfüzetem – lányoknak (Scolar Kiadó)

Ezzel a rejtvényfüzettel nem telhet unalmasan a szüneted! Nézegetheted a hosszú, unalmas autóúton, a vasútállomáson vagy a repülőtéren, nagy melegben a napernyőd vagy esős napokon a pokrócod alatt. Van itt minden, ami egyszerre fejleszt és szórakoztat: Keresztrejtvények, fejtörők, találós kérdések, logikai játékok, szudokuk, labirintusok, barkácsötletek, színezők.

tn6_id22-318920.JPG

 

 

 

 

Az én vakációs rejtvényfüzetem – fiúknak (Scolar Kiadó)

Ezzel a rejtvényfüzettel nem telhet unalmasan a szüneted! Nézegetheted a hosszú, unalmas autóúton, a vasútállomáson vagy a repülőtéren, nagy melegben a napernyőd vagy esős napokon a pokrócod alatt. Van itt minden, ami egyszerre fejleszt és szórakoztat: Keresztrejtvények, fejtörők, találós kérdések, logikai játékok, szudokuk, labirintusok, barkácsötletek, színezők.

%d bloggers like this: