Felhívások

A Debreceni Nyári Egyetem őszi online kurzusai

FELHÍVÁS • Nagy örömünkre szolgál, hogy a mindannyiunkat sújtó pandémia ellenére 2020-ban is sokan határoztak úgy, hogy a Debreceni Nyári Egyetem online kurzusain keresztül fejlesztik magyar nyelvtudásukat. A nyári hónapokban közel 150 külföldi nyelvtanuló választott bennünket, és sikeresen befejezte a 40 órás nyelvkurzusokat vagy a 8 órás tematikus kurzusokat.

Ezen tapasztalatok alapján ősszel is folytatni kívánjuk ezeket a kurzusokat, sőt további lehetőségeket is ajánlunk a magyar nyelv és kultúra iránt érdeklődőknek online és kontakt formában egyaránt. Az alábbi táblázatban bemutatjuk az őszi kínálatot, amelynek részleteiről honlapunkon (http://nyariegyetem.hu/kurzusaink.php) tájékozódhatnak.

Reméljük, hogy mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbb kurzust, és ősszel ismét találkozunk.

Online kurzusok Kontakt órás kurzusok
Intenzív őszi magyar nyelvkurzus (4 hetes/40 órás) Egyhetes kurzus (30 órás)
Őszi magyar nyelvkurzus (10 hetes/40 órás) Kéthetes kurzus (60 órás)
Őszi magyar nyelvkurzus (10 hetes/20 órás) Privát kurzus
Maradj Otthon Társalgó (4 hetes/8 órás)
Magyar Konyha (4 hetes/8 órás)
Nem csak népdalok (4 hetes/8 órás)

%d bloggers like this: