Hazai hírek

Minden szülőnek nyilatkozatot kell tennie tanévkezdéskor – íme a nyomtatvány

A járvány elleni óvintézkedések keretében minden szülőnek nyilatkozatot kell kitöltenie a tanév elején, például arról, hogy nem tapasztalta gyerekénél a koronavírus tüneteit – ez lehet nátha, köhögés, hőemelkedés, a szaglás és az ízlelés átmeneti elvesztése, fejfájás és hasmenés is.
A nyomtatványban arra is rákérdeznek, járt-e a gyerek külföldön augusztus 17-e után, illetve idehaza részt vett-e tömegrendezvényeken. Ha igen, a szülőnek kötelessége még fokozottabban figyelni a gyerek, a családtagok és a vele érintkező más személyek egészségi állapotát. A nyomtatványt ITT TALÁLJA. 

Minden iskolaügyi alkalmazottnak is hasonló nyilatkozatot kell kitöltenie, ez a nyomtatvány lTT TALÁLHATÓ.

(l)

ÍGY INDUL A TANÉV – KÖZZÉTETTÉK A SZABÁLYOKAT

%d bloggers like this: