Könyvajánló Szabadidő

Ismertető – Fellinger Károly: Zebra az autómosóban

Zebra az autómosóban
FELLINGER KÁROLY: Zebra az autómosóban Anser Kiadó/Kabóca-könyvek Megjelenés: 2020. október 14.

Miért olyan furcsák a felnőttek, hogy a komoly dolgokon is képesek elnevetni magukat? Miért imádnak a gyerekek az ágy alá bújni? Mi történik azzal a gyerekkel, aki mikuláskor sárosan teszi ki a csizmáját az ablakba? Ha megesszük nagyi leveséből a sárgarépát, tényleg gyönyörűen fogunk fütyülni? Mit csinál a babonás kéményseprő, ha az úton átszalad előtte egy fekete macska? És vajon mit kereshet egy zebra az autómosóban?

Fellinger Károly legújabb gyerekverseiben maguk a gyerekek beszélnek, mesélnek a környezetük néha vicces, néha furcsa jelenségeiről, a saját dolgaikról és a felnőttekéről megértően, csodálkozva vagy kritikus hangon, de mindig teli gyermeki derűvel.

A könyv kapható a könyvesboltokban, megrendelhető a kiadó címén: www.kabocalap.com.

%d bloggers like this: