Szlovák nyelv Tanuljunk

Szlovák mint idegen nyelv – SLOVENČINA PRE CUDZINCOV

Ebben a cikkben szeretnénk bemutatni azokat az ingyenes oktatási webportálokat, kiadványokat és tankönyveket, amelyek segítségével a szlovák nyelv önállóan is megtanulható.

SLOVENČINA PRE CUDZINCOV

SLOVENČINA PRE CUDZINCOV
SLOVENČINA PRE CUDZINCOV

Pracovné listy Marianna Sedláková a kolektív

https://www.upjs.sk/public/media/5596/Sedlakova-Slovencina-pre-cudzincov.pdf

A SLOVENČINA PRE CUDZINCOV címet viselő munkalapok projekt a kassai külföldi orvostanhallgatóknak szánt anyag, amely kiegészíti a rendelkezésre álló szlovák tankönyveket. A szlovákot mint idegen nyelvet (legtöbbjük az irodalomjegyzékben szerepel) oktatja.
A kassai orvostanhallgatók oktatásának közvetlen speciális igényei alapján összeállított munkalapokat a szlovák nyelv mint idegen nyelv oktatásának valós helyzetét figyelembe véve állították össze. Végül, de nem utolsósorban a feladatok tükrözik a szláv diákok viszonylag magas számát, különösen a szomszédos országokból, akik, noha még csak most kezdenek szlovákul beszélni, magasabb kommunikációs szintre tartoznak, mint a nem szláv nyelvű országokból érkezett diákok.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [4.66 MB]

Kapcsolódó:

Mikor kell a „mint” elé vessző?