Felhívások Versenyek

SzakmaSztár: négy elődöntőt tartanak a Felvidéken

A szakközépiskolás diákok ismét részt vehetnek a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara 2020-as a Szakma Kiváló Tanulója Versenyén és az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen, melyek felvidéki elődöntőjét az SZMPSZ szervezi négy helyszínen. Az elődöntőbe 9 szakközépiskola 120 diákja jelentkezett 17 szakmában.

Szakma Kiváló Tanulója SzakmaSztár

SzakmaSztár

A felvidéki elődöntők időpontja és helyszíne:
Jedlik Ányos Elektrotechnikai Szakközépiskola, Érsekújvár
Időpont: 2020. január 16.

Szakkay József Szakközépiskola, Kassa
Időpont: 2020. január 22.

Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola, Dunaszerdahely, Neratovicei tér 1916/16
Időpont: 2020. január 22.

Műszaki Szakközépiskola, Komárom, Bratislavská cesta 10
Időpont: 2020. január 23.

A verseny legjobbjai meghívást kapnak a magyarországi országos válogatóra. A verseny országos döntőjére „XIII. Szakma Sztár Fesztivál” elnevezéssel 2020. április 20-22-e között Budapesten, a Hungexpo Vásárközpont F, G és D pavilonjában kerül sor.
A versennyel kapcsolatos egyéb tudnivalók a www.szakmasztar.hu honlapon is megtalálhatók.