Egyéb kategória

Kormos István: Első nap az első bében

Kormos István kismackója, Vackor, az óvodai élmények és sok izgalmas kaland után iskoláskorúvá válik, és mi a legtermészetesebb? Hát hogy elindul az iskolába. Új élmények, új kalandok, új barátságok felé.

Az első bések örömmel fogadják. Mert micsoda mulatság egy mackógyerek az osztályban! Nagy mancsa és körme ellenére Vackor ügyesen tornázik, könnyen megtanul olvasni és számolni, és hamarosan a gyerekek kedvence lesz.

Ám amikor tavasszal kisüt a nap, a piszén pisze kölyökmackót csavarogni hívja medve természete, és aznap nem megy iskolába. Vajon mit szól ehhez az első bé?

A történet végét keressétek ki önállóan.

Megtalálhatók a kötetek a könyvtárakban, könyvesboltokban, valamint a Digitális Irodalmi Akadémia oldalain is:

Kormos István: Vackor az első bében