Szabadidő

Artemis színezők

A NASA által kreált Artemis színező lapok. Elég jó elfoglaltság lehet az űrkutatást kedvelő kicsiknek és nagyoknak egyaránt. A kifestők és színezők minden bizonnyal a legnépszerűbb kreatív játékok közé tartoznak, mind a szülők, mind a gyermekek körében. A színezők nem csak szórakoztatnak, de fejlesztenek is játék közben és még logikus gondolkodásra is tanítják a kicsiket. Az alábbi színezőben a NASA Artemis küldetését színezhetik ki az érdeklődők.

artemisAz Artemis 1 küldetés – ami egy Space Launch System (SLS) rakéta, amelynek tetején egy Orion kapszula található – a napokban iddult el 26 napos útjára a NASA floridai Kennedy Űrközpontjából (KSC).

Az Artemis 1, az SLS első indítása egy személyzet nélküli Oriont küld majd egy nagyjából egy hónapos Hold körüli küldetésre. A küldetés már többször is késett, legutóbb pedig a rakéta repülési engedélyezését a hiányos üzemanyagtöltési tesztek hátráltatták.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [10.92 MB]

%d