Könyvajánló

Könyvajánló • MATEMATIKA KÖZÉPSZINTŰ FELADATSOROK

Érettségi – Matematika középszintű feladatsorok

Orosz Gyula – Pálfalvi Józsefné

Az átdolgozott, a 2017-es érettségi szabályozásnak megfelelő kötet a középszintű érettségire segít felkészülni a diákoknak. Elsődleges célja, hogy a tanulók gyakorolni tudjanak olyan típusú feladatokkal, amelyekkel az írásbeli matematika érettségin találkozhatnak. A kötet 10 feladatsort tartalmaz, részletes megoldókulccsal együtt. A feladatokon és megoldásaikon kívül a kötet részletes leírását adja az érettségi legújabb szabályainak, és hasznos tanácsokkal is szolgál a módszertani felkészüléshez, a kellékek listájához, az időkezeléshez. Kiegészítésként online kitölthető próbafeladatok is megtalálhatóak az oldalunkon.

Miért ajánljuk?
– mert a tanulóknak nélkülözhetetlen segítség az érettségire való felkészüléshez
– a legújabb érettségi követelményekhez igazodik
– tanároknak is hasznos forrás a mindennapi munkájuk során
– a diákok akár egyedül is gyakorolhatnak, a részletes megoldókulcs a kötetben megtalálható online kitölthető feladatok oldalunkon megtalálhatók

Kapható a könyvesboltokban, megrendelhető a kiadó honlapján

Oldalak száma: 208
ISBN: 9786155328497
%d bloggers like this: